VICTORY

06.02.2021

Viky je super akční borderka, neúnavná aportérka. :D Připletla se mi před objektiv, když jsem fotila obyvatele stáje JK Farma Zálezly a já neodolala. Je totiž úplně boží plesnivka modrooká. :-)

ALIGHIERI

25.01.2021

Alighieri je tříletý valášek plemene český teplokrevník. Narodil se jako ryzák a postupně vyběluje. Každé focení má jinou barvu a to mě fakt baví. :D
Tentokrát jsme nacvakali jen pár portrétů na sněhu, protože je Alíšek šikovný po mamince a poranil si nohu. Tak snad příště nafotíme pořádné řádění ve sněhu.

CHARLIE

24.01.2021

Charlie je pan pes, mohutný německý ovčák , který nadálku budí respekt. Nicméně ve chvíli, kdy ho člověk vidí, jak štastně pobíhá kolem své majitelky se stéblem slámy v tlamě, težko se ubrání smíchu. Je to neúnavný aportét, který vydrží přinášet klacek pořád a pořád dokola.
Charlie funguje jako ochranka v JK Farma Zálezly

WORKSHOP

10.05.2020

Konečně se zase něco děje. Karanténa ustupuje, vládní opatření se pomalu rozvolňují a já konečně zase mohla popadnout foťák a vyrazit do terénu.

I když byl státní svátek, já rozhodně nezahálela. Naběhla jsem do ateliéru v plné polní a spolu se mnou celý jezevčí gang. Byla to fuška, ale zvládli jsme to všichni naprosto dokonale. :-) Dílo se vydařilo a bonus si majitelé odnesli pár fotek na památku, prostě povedený den. :-)

TLAPKU NA TO!

04.05.2020

V našem Ateliéru pro psy už nějaký ten pátek cvakáme psí chlupáčky jako o závod a zároveň se také staráme o báječné zážitky pejsků a jejich páníčků, jako jsi Ty. Ateliér jsme se nyní rozhodly vylepšit o novou foto techniku, abychom zvládaly levou zadní zachytit všechny psí kusy, které u nás chlupáčkové vyvádí (chytání pamlsků, oklepávání se,...